Maak kennis met de Club 100 T E tunnelhaard!

| Een elektrische haard die vanuit twee ruimtes zicht biedt op de vlammen: hij is er! De Club 100 T E Tunnelhaard creëert een bijzonder stijlvol beeld in elke woning en zorgt met zijn realistische vuurbeeld voor een warme ambiance!

Kenmerkend voor deze haard is:


  • Snel het vuurbeeld en de bodemverlichting regelen
  • Keuze uit verschillende kleurpatronen
  • 750 watt verwarming aan twee zijden

Deze haard biedt dus niet alleen een schitterend zicht op de vlammen, maar is ook in staat om twee ruimtes tegelijk te verwarmen. Stijlvol én praktisch!

Interesse in de Club 100 T E tunnelhaard? Vraag uw dichtstbijzijnde dealer naar meer informatie:

Nieuws & tips Laat u informeren en inspireren!

Hoe gaat u uw huis verwamen dit najaar?
Nieuws

Hoe gaat u uw huis verwamen dit najaar?

Hoewel het in Nederland en de rest van Europa nog steeds tamelijk warm is, hebben we toch écht alweer de 'R' in de maand. Grote kans dat u over een paar weken niet meer zonder uw verwarming kunt. Maar hoe gaat u dit najaar uw woning verwarmen? Met een houthaard, een gashaard of met de nieuwste haarden op bio-ethanol? We laten u graag zien welke mogelijkheden Element4 u te bieden heeft en wat in úw geval de juiste keuze is!

Leer meer
Sensationele nieuwkomer bij Element4: de Bio Ethanol haard!
Nieuws

Sensationele nieuwkomer bij Element4: de Bio Ethanol haard!

Daar is hij dan..onze adembenemende nieuwe haardenreeks: de Sky serie in Bio Ethanol variant! Een ware innovatie in haardenland en uniek in zijn soort dankzij de dubbele brander met ongeëvenaard vuurbeeld! Benieuwd naar de eigenschappen en mogelijkheden van deze nieuwe sensatie? Lees dan snel verder.

Leer meer
De haard die matcht met uw DNA!

Gratis tips & kortingsacties

We gaan veilig en zorgvuldig met uw gegevens om. Meer hierover in onze privacyverklaring »
* Verplicht Een ogenblik geduld…
Collectie Welke haard past bij u?
Vind uw dealer
Wereldwijd dealernetwerk
Vind uw dealer
arrow-right facebook flame haard instagram linkedin pinterest plus power search tap twitter youtube